Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Działania prewencyjne w zakładzie pracy. Witam. Chciałbym zasięgnąć od Was informacji jakie działania zostały w Waszym...
~Łukasz
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

płyn do dezynfekci Czy płyny przeciw trądzikowe można stosować do odkażania rąk np. afronis
~MM
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Statystyki z Korai Płd i Włoch https://www.statista.com/chart/21134/age-distribution-coronavirus-italy-south...
~d*pasica
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Jak zorganizować czas dzieciom? Pracuję w domu (naprawdę pracuję), mam małego synka, który tylko chce się...
~KaTi
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Wyzwanie: kończymy kosmetyki, które mamy w domu Staram się nie zmarnować czasu spędzonego w domu i przy okazji wydawać mniej...
~Alicja
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Wychodzicie z psami na spacer jak zwykle? Ja wychodzę jak zawsze, czyli minimum 3 razy dziennie, ale moi znajomi...
~Olka
19

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Pomysły na posiłki, które można przygotować w domu Dzień dobry, Wielu z nas siedzi w domu, więc może wymienimy się pomysłami na...
~klg
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Szach-mat antyszczepionkowcy! Zastanawiam się, czy lobby antyszczepionkowe dobrowolnie zrezygnuje ze...
~Janek
13

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

korona wirus Jak to jest!!!???Granice zamkniete a promy do Ystad i nie tylko kursują i...
~Romano
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

koronawirus - teorie spiskowe?!? dziś w pracy usłyszałem ciekawą teorię na temat korona, a mianowicie iż jest...
~ciekawski
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

siedzimy w domu czy wychodzimy do lasu? w jakich miejscach zbierają się ludzie żeby ich unikać?
~Zygmunt Jajo
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Ograniczenia w komunikacji miejskiej W jakim celu ograniczono częstotliwość kursowania komunikacji miejskiej do...
~HP
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Wuhan Pusciej na ulicach w Wuhan niz u mnie na osiedlu. Gdzie te 12 mln ludzi?...
~UPS
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Nie wszyscy wspierają narodową kwarantannę Szkoda, że niektóre lokalne duże przedsiębiorstwa mimo możliwości nie...
~mania
12

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Jak to jest, że JEDNA osoba zaraża tysiące a gdy jest np 40.000 chorych to wirus Hamuje ?! Nie jest to dziwne? Przyleci jedna osoba i zarazi kilka-naście-dziesiąt...
eZamiana
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Mam wielką prośbę do wszystkich #maski Gorąco apeluje, jeśli widzicie na mieście kogoś w maseczce, nie wpatrujcie...
~Ralph
31

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Zatrzymam wirusa w nosie Natura wyposażyła człowieka w system zabezpieczań a my je świadomie...
~marbo
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Rusz pupę i idź na spacer - korona ci nie spadnie i wirus cie nie dopadnie Lepiej przeznaczyć czas wolny na spacer nisz siedzieć na pupie i ślęczeć w...
~Zdrowe ciało
45

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

koronawirus a lidl WITAM ktoś wie czy bedzie jakiś towar w lidlu jutro?
~anonim
11

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Koronawirus i immunitet Niesłusznie przypisują media nieodpowiedzialność panu marszałkowi w związku z...
~łowca absurdów
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry