Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jakie krzewy na balkon? Które krzewy dobrze sprawdzaja się w donicach na balkonie? Gdzie najlepiej...
~kijek
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

kleszcze w ogrodzie - pomocy Witam. Czy ktoś ma sprawdzony sposób na pozbycie się kleszczy z ogrodu ?...
~załamana
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2018

puszcza pomorskie to tylko trójmiasto a reszta to nie 3ci a 10 sort taka to Polska.
~stan
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Balkon - mini ogród. Witam, pisze tu ponieważ chciałabym wołam o pomoc!! :) Co rośnie na balkonie?...
~m.x,,,
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Kwiaty na balkonie a wyjazd na urlop! Jak sobie radzicie ze swoimi kwiatami na balkonie gdy wyjeżdżacie na urlop?...
~Papaja
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Kupię ogródek działkowy Za niewielkie pieniądze ponieważ zależy nam na kawałku ziemi aby dzieci miały...
~Marta
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

śliwki węgierki i inne hej, gdzie mogę znaleźć w Gdańsku lub okolicach drzewa śliwki węgierki lub...
~tomasz
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Pomidorki Cześć, chciałabym sobie posadzić pomidorki na balkonie. Co robić, żeby...
Ala8383
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Użyźnienie gleby Mamy kawałek gleby który chcemy przeznaczyć pod uprawę warzyw typu ogórki,...
~anonim
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Kwiaty Czy jest jakaś kwiaciarnia otwarta od godz 8?
~pomocy
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Sadzonki dzikiej róży, skąd wziąć? Czy w okolicy Gdyni/Trójmiasta jest miejsce gdzie rosną dzikie róże i można...
~kr
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2017

Kobieta / Ogród - chyba pasuje https://youtu.be/LV-gMn3jY3I znalazłem ciekawe nagranie - może ktoś pomoże...
~bts
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Krzewy - gdzie najtaniej? Witam, czy ktoś wie gdzie najtaniej kupię krzewy typu cyprys, thuja?...
ktosia1
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

tuja na pieńku, sprzedawana w Lidlu trafiłam na egzemplarz z dodatkiem opuchlaka:/ Uwaga, bo to duży szkodnik w...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Jak pozbyć sie szopow praczy z ogrodu? Macie tez taki problem? Rozkopane ogrodki?!
kosciany_ludek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Wszystkich swietych Witam, Czy orientują się Panie, czy na terenie trójmiasta a najlepiej Gdyni...
~P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Gdzie w Trójmieście wierzba hakuro Witam! Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście i okolicach dostanę wierzbę...
~Kasia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Plaster drewna - gdzie dostanę? Potrzebuję plaster drewna, o średnicy ok. 12 - 15 cm? Wiecie może gdzie mogę...
~am
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Choroby kwiatów doniczkowych-pomoc Jak w tytule-potrzebuje kwiaciarni gdzie pomogliby mi rozpoznać chorobę...
~pomocpotrzebnaodzaraz
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Ogrodnik Szukam ogrodnika, kogoś kto się zna na podcinaniu, spryskiwaniu, sadzenie...
~K.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry