Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim:) wątek zamknięty Po kilkuletniej przerwie, wziąłem 5 godzin jazdy w Oliwce i zdałem egzamin:)...
~Arek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Dorota z Gdyni - opinia wątek zamknięty Byłam u Pani Ewy ze swoimi córkami- 4 lata i 1,5 . To jedyny znany mi w...
~Dorota z Gdyni
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

co prawda my zawsze tylko na telefon... wątek zamknięty ... i nigdy nie bylismy w srodku, ale dowozona pizza jest naprawde pychotka,...
~my
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Polecam! wątek zamknięty Spędziłam w Faltomie Święta Wielkanocne z moją rodzinką. Dzieciaki na...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

porod na Zaspie wątek zamknięty Wszystko jak nalezy, profesjonalnie, z wlasciwym podejsciem do rodzacej i...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Gorąco polecam wątek zamknięty jeśli któraś z pań a raczej domyślam się ze wszystkie my kobiety...
~evelina laura
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

znakomite!! wątek zamknięty wystroj bardzo przytulny,znakomita late w wykonaniu rozesmianego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

dziwne podejscie do klienta wątek zamknięty kupielm tam juz 2 rower i kilka akcesoriow i jaki i za pierwszym razem jak...
~tdg
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Godne polecenia wątek zamknięty Mój tatuaż jest cudowny, po prostu arcydzieło:))) Nic, a nic nie...
~Kasik
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

100% Profesjonalizm wątek zamknięty OSK-OSKAR to na prawde profesjonalny osrodek szkolenia kierowcow. Kurs...
~Maciek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

doriska212 wątek zamknięty warsztat w super miejscu centrum obłuza idealnie trafiono,usługi wykonywane...
~doriska212
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

doriska212 wątek zamknięty warsztat super,malo reklamacji a jak jest pozytywnie załatwione,ceny...
~doriska212
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Mała - opinia wątek zamknięty Ogólnie jest ok
~Mała
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

ojoj wkońcu zdałem i juz nie dlugo bede pomykal:) :) wątek zamknięty Dziekuje bardzo instruktorowi Michasiowi za rzetelna i profesjonalna nauke...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Super klimat, wyborna kuchnia wątek zamknięty cudowne miejsce na kolację we dwoje, imprezę w wiekszym gronie, spotkanie...
~gagatka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

os skolodowska w gdynii wątek zamknięty poprawne wykonanie mieszkanka i bardzo dobra pomoc w formalnosciach przez...
~gdynia
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

POLECAM wątek zamknięty BARDZO GORACO WSZYSTKIM POLECAM PANIA DR.ŻMUDZINSKA!!BARDZO MILA I...
~KASIA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Obsługa - kontakt z pacjentem wątek zamknięty Panie w rejestracji odnoszą się do pacjenta niegrzecznie nie noszą...
~Darek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

GORACO POLECAM wątek zamknięty SUPER ATMOSFERA, FAJNY WYKŁADOWCA ORAZ INSTRUKTORZY ORAZ PRZEUROCZA I...
~MARTUŚ
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

kolejna wizyta, kolejny strzal w 10 wątek zamknięty Co tu opowiadac, lepszego sushi nie jadlem... pyyyszne. Spicy Tuna maki...
~jashiu
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
377157

postów

291147

wątków

do góry