Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda i Marcin - ocena nowy temat Polecamy panią Katarzynę Kaszubę, dla nas to Super Agentka. Nasza współpraca...
~Magda i Marcin
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Mariola - ocena nowy temat Usługa profesjonalna, zabudowa wyszła przepięknie. Polecam.
~Mariola
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Filip - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony. Poziom usługi, najwyższa klasa!
~Filip
1

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Karolina - ocena nowy temat Z czystym sumieniem polecam. Świetny kontakt oraz fachowe doradztwo. Czas...
~Karolina
1

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Kamil - ocena nowy temat Bardzo szybka akcja serwisantów wyratowała mój komputer z zalania wodą. Po...
~Kamil
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Daniel.kamela@interia.pl - ocena nowy temat Korzystam z usług od 3 lat i za każdym razem jestem zadowolony. Auta...
~Daniel.kamela@interia.pl
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Aleksandra - ocena nowy temat Drzwi są bardzo solidnie wykonane. Szczerze polecam!
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Witek - ocena nowy temat Super szkoła z super instruktorami! Atmosfera jest niesamowita, polecam z...
~Witek
-

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Ewa - ocena nowy temat Świetna współpraca z firmą. Rzetelni i konkretni fachowcy. Wszystko zostało...
~Ewa
-

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Pawel - ocena nowy temat Super podejście i profesonalna obsługa. Naprawdę z całego serca polecam !
~Pawel
-

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Grześ - ocena nowy temat Smaczne zapiekanki ,miła obsługa,super miejsce i świetny kilmat.Wszystko w...
~Grześ
-

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Zygmunt - ocena nowy temat Zakupiłem VW T- roc na początku maja 2024r. Sprzedawca Szymon G od samego...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Em - ocena nowy temat Bardzo polecam usługi Anety. Przesympatyczna osoba z ogromną wiedzą i sercem...
~Em
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Michał - ocena nowy temat Kurs bardzo dobry, merytoryczny. Akurat tego chciałem się nauczyć , podbudowa...
~Michał
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Natalia P. - ocena nowy temat Kredyt załatwiony sprawnie , bez żadnych problemów i profesjonalnie...
~Natalia P.
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Aleksandra - ocena nowy temat Omijać szerokim łukiem.Pani bezczelna i nieuprzejma..Oglądając sukienki pani...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Justyna Grabowska - ocena nowy temat serdecznie polecam organizowaną przez biuro wycieczkę Szlakiem Piastowskim...
~Justyna Grabowska
-

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

- - ocena nowy temat Bardzo dobry notariusz.
~-
-

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Tobiasz - ocena nowy temat Pan Bartek bardzo uczciwy, przez pomyłkę chciałem dać 200 zł więcej ale miły...
~Tobiasz
-

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Maksim Karpii - ocena nowy temat Byłam w tym salonie, gorąco polecam, usługi są po prostu na najwyższym...
~Maksim Karpii
-

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 15 maja 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
377103

postów

291108

wątków

do góry