Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrii Armanov - ocena nowy temat Polecam każdemu, bardzo dobre podejście do pracy i usług, przystępne ceny
~Andrii Armanov
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Ania - ocena nowy temat Serdecznie polecamy Panią Wiolettę Henningsen (InVilla). Pani Wioletta...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Renata R. - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Polecam w 100 procentach
~Renata R.
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

A K - ocena nowy temat Serdecznie polecam Pana Rafała Cisz. Profesjonalnie i szybko załatwione...
~A K
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Patrycja - ocena nowy temat Polecam pracę z biurem Aleja Nieruchomości, zostało mi ono polecone przez...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Sławomir - ocena nowy temat Bardzo kiepski serwis i obsługa
~Sławomir
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Magdalena Fiszek - ocena nowy temat Była to dla mnie pierwsza sprzedaż dlatego pomoc biura oraz przeprowadzenie...
~Magdalena Fiszek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Jakub - ocena nowy temat Klasyka chińskiego smaku podana w nowoczesnej formie orgazm kulinarny
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Sebastian - ocena nowy temat Mega człowiek na odpowiednim stanowisku profesjonalny na 100 procent polecam
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Anonim - ocena nowy temat Opinia bardzo pozytywna. Firma ta bardzo profesjonalnie zajmuje się...
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Arkadiusz - ocena nowy temat Sprawnie szybko Super kontakt
~Arkadiusz
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Szymon - ocena nowy temat Pan Szymon Profesjonalnie wykonał i dopasował do moich potrzeb meble, które...
~Szymon
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Magda i Marcin - ocena nowy temat Polecamy panią Katarzynę Kaszubę, dla nas to Super Agentka. Nasza współpraca...
~Magda i Marcin
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Mariola - ocena nowy temat Usługa profesjonalna, zabudowa wyszła przepięknie. Polecam.
~Mariola
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Filip - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony. Poziom usługi, najwyższa klasa!
~Filip
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Karolina - ocena nowy temat Z czystym sumieniem polecam. Świetny kontakt oraz fachowe doradztwo. Czas...
~Karolina
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Kamil - ocena nowy temat Bardzo szybka akcja serwisantów wyratowała mój komputer z zalania wodą. Po...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Daniel.kamela@interia.pl - ocena nowy temat Korzystam z usług od 3 lat i za każdym razem jestem zadowolony. Auta...
~Daniel.kamela@interia.pl
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Aleksandra - ocena nowy temat Drzwi są bardzo solidnie wykonane. Szczerze polecam!
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Witek - ocena nowy temat Super szkoła z super instruktorami! Atmosfera jest niesamowita, polecam z...
~Witek
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 15 maja 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
377157

postów

291147

wątków

do góry