Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na spacer na rolkach! WItajcie! Szukam Mamy z Gdyni, która rozpoczęłaby ze mną sezon rolkowy :)...
Martyś
28

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

~amator
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Wiosenna szkółka rolkarska S4L Od połowy kwietnia ruszy szkółka rolkarska w Sopocie. Zbieram chętnych do...
~Paweł - Daimoon-
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Ciepło, cieplej... Jak tam sytuacja na deptaku w Brzeźnie? Można jeździć czy jeszcze za zimno?...
~FreakLikeMe
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

rolki ELAN I ROSSIGNOL sprzedam rolki Elan 39 i Rossignol 42,5 po 190zł - stan bdb (kilka razy...
~II
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Rolki zimą? szukam suchego, bezwietrznego miejsca do jazdy na rolkach. Zaczęłam jeździć w minione wakacje i myśl, że trzeba czekać do wiosny jest...
~koloratka
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

jakie rolki dla mamy i córki do jazdy rekreacyjnej? Hej zastanawiam się nad rolkami dla mnie i mojej córki 5 lat. Oczywiście dla...
~Agnieszka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

~Menia
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Spinning Witam. Gdzie na spinning polecacie:))?
~:)
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

po sezonie.. Co robicie jak juz nie za bardzo mozna jezdzic na rolkach,badz ma sie ich...
~:)
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

jakie rolki do jazdy szybkiej Od czasu jak zobaczyłem na maratonie zawodowców pędzących jak pociąg też...
~też tak chcę
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Rolki w Gdyni zimą Jakieś propozycje ?
~Grzegorz
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Petycja w sprawie utworzenia nowej kategorii "Rolki" w dziale Sport i Rekreacja na forum Trójmiasto.pl Po krótkiej wymianie zdań z przedstawicielem portalu Trójmiasto.pl nt....
~www.sportmania.gd.pl
19

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Łyżwy i rolki Mam pytanie. Wiecie może gdzie w Trójmieście można kupić rolki z wymienną...
~Karo
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Nocna jazda na rolkach w Gdyni- zapraszam! kto ze mną? :) jaki proponujesz termin?
~A.A. z Gdyni
16

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

PGE, rolki a Lechia Operator... Miasto - czyli My wszyscy a co najmniej nasze pieniądze zbudowały stadion,...
Piter_
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

Rolki Signa - prośba o pomoc i infomacje Mam zamiar kupić rolki Signa. Czy w gdańsku jest jakiś sklep który ma w...
~nowy
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Zakaz jeżdzenia na rolkach na ścieżkach rowerowych Dzwoniłam w tej sprawie do drogówki i policjant udzielil mi informacji ze w...
~Iwona
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

nudzisz sie badz niemasz zkim pojezdzic..? Jest jakaś chętna dziewczyna do jazdy? Ja niedawno zacząłem przygodę....
~Tomek
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

problem z rolką Jakis czas temu zakupiłem sobie rolki rollerblade 90mm kolka ( kupiłem w...
~tmk
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry